Вторник, 14.05.2024, 18:06
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | подовжувач генератора - Форум | Регистрация | Вход
FORD CONNECT CLUB
Форма входа
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ГЛАВНЫЙ РАЗДЕЛ » ЕЛЕКТРИКА » подовжувач генератора
подовжувач генератора
diman9090901Дата: Понедельник, 25.01.2016, 23:43 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий вечір друзі маю проблему з машинкоюяка знаходиця за кордоном форд транзіт конект 2006р 1,8ТДІ а проблема така пропала зарядка акомулятора  генератор привіз в украІну до майстра він порекомендував купити новий так буде скоріше!!!!коли поставили генератор проіхавши 20 км порвало резінку подовжувачаяка кріпиця до шківа генератораобгона муфта працює  я поміняв вжеіх три штуки і нічого непомінялося дальше незнаю що робити бо запчастина коштуе 70доларів !!!може хтось знає вчому може бути проблема підскажіть буду дуже вдячний дякую
 
Nick77Дата: Вторник, 26.01.2016, 11:02 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 527
Награды: 3
Репутация: 4
Статус: Offline
diman9090901, у мене також ТДДІ тільки 2002 модельного ряду так генератор взагалі без муфти, міняв генератор -новий прийшов з якоюсь фігнею на валу. Зняли поставили шків із старого генератора і все. Я так розумію, що просто поміняти на генератор без муфти конструктивно не можливо. Взагалі мені не подобається як Форд сконструював кріплення генератора - втулити туди інший генератор взагалі не можливо. Я був в шоці коли мені показали на якомусь старенькому форді (седан кінця 80-х) мотор дизельок так туди втулили генератор від трактора не знаю даже якого точно но дура чимала . Казав хвласник авто, що і проводку трохи прийшлося переробити бо генератор взагалі дуже старої конструкції. Але як би там не було мотор торохтить, фари світять. А по суті я не можу нічого підсказати бо у мене генератор другої конструкції - подумай можливо треба якось переробити кріплення генератора щоб можливо було установити як у моделі 2002 року. Хоча я думаю що конструктори форда не просто так втулили генератор з приводом такої конструкції. Раніше читав. що муфта не піддається ремонту треба тільки міняти, можливо все таки біда в муфті? Якщо муфта не працює як треба то і проблеми з резинкою?

Сообщение отредактировал Nick77 - Вторник, 26.01.2016, 11:09
 
diman9090901Дата: Вторник, 26.01.2016, 11:35 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
доброго дня переробити неможливо того що компресор кондиціонера заважає!муфти працюють може генератор ставати від перегрузки?
 
fyodormДата: Вторник, 26.01.2016, 13:26 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Проверенные
Сообщений: 229
Награды: 4
Репутация: 5
Статус: Offline
Скорее всего проблема в качества самой муфты. Возможно там перекос самой понели что крепится 4мя болтами к двигателю, а на нее генератор и компрессор с низу. Я это дело разбирал и смотрел что перекосить его просто нереально. Если что звоните постораюсь Вам помочь  063 708 0141 Фёдор
 
igor31170Дата: Среда, 27.01.2016, 10:30 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
Доброго Дня ! diman9090901 в мого товариша була така проблема. Але в нього авто було після ДТП.
Він поміняв кронштейн був тріснутий або панель як сказав fyodorm. А так тоже обривало.


Сообщение отредактировал igor31170 - Среда, 27.01.2016, 10:33
 
maksimushkaДата: Понедельник, 24.10.2016, 00:29 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Так в чем проблема оказалась? В кронштейне?
 
Форум » ГЛАВНЫЙ РАЗДЕЛ » ЕЛЕКТРИКА » подовжувач генератора
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг от uCoz